logotyp

Úklid obytných domů

Úklid společných prostor bytových a panelových domů, úklid činžovních domů

Provádíme běžné a generální úklidy bytových obytných domů.
Samozřejmostí je i úklid spadaného listí a sněhu z chodníku před domem. Úklid obytných domů zahrnuje dle dohody např. mytí společných prostor domu, mytí výtahu, mytí vstupních dveří, otírání zábradlí, parapetů a poštovních schránek.

Pro bytové domy a administrativní budovy také zajišťujeme péči o přilehlou zeleň a garážové stání patřící k domu.
Zajišťujeme úklid domů pro správní firmy.

Na přání zašleme naše reference.

Úklid domů od Friday - o jistotě bydlení v čistotě

Ctíme důležitost pravidelného úklidu v bytových domech, a jsme připraveni vám nabídnout servis pro váš dům na míru potřebám a požadavkům. Zajišťujeme pravidelný běžný úklid, doplněný o generální úklidy ve frekvenci dle dohody. Součátí generálních úklidů domů, jako doplňku k pravidelnému úklidu, může být mytí zábradlí, oken, zametení sklepa a půdy, mytí světel apod. Je na vás, jak často tyto úklidy požadujete. S Friday máte výhodu volby a dohody. Podle dohodnutého harmonogramu při úklidech postupujeme.

Pokud k domu patří dvůr, můžeme zajistit i potřebné odplevelení mezi dlažbou. Vaše domovní předzahrádky ošetříme tak, aby působily upraveně díky posekanému trávníku. Termíny a frekvence sekání je možné rovněž dohodnout. S úklidem domů od Friday získáváte kompletní službu péče o váš dům, přizpůsobenou vašim potřebám na úklid společných prostor.

Úklidy bytových domů zajišťujeme pro sdružení vlastníků či bytová družstva, stejně jako pro soukromé majitele. Pokud vás zajímá cena, ozvěte se nám na některý z kontaktů a dohodneme s vámi detaily rozsahu prací. V zimním období zajistíme úklid sněhu na chodníku nebo na dvoře. Úklid domů zajišťujeme činžovním domům i panelovým domům především v Praze. V bytovkách, stejně jako v komerčních objektech typu kanceláří, školních budov, úřadů, hotelů a obchodních center můžeme pečovat o průběžný denní, týdenní a měsíční úklid dle harmonogramu.

V případě zájmu nás neváhejte oslovit pro projednání podrobností vaší poptávky.

Zpět na hlavní výpis

Skype Skype uklid-friday

Aktuality:

Novinka pro domácnosti!

Pravidelný i generální úklid domácností, bytů, rodinných domů.

Odvoz odpadu, kontejnery

Naše úklidová firma zajistí odvoz směsného odpadu a sutí v Praze a okolí Prahy. Zajistíme zábor chodníku a přistavení kontejneru.

Vyklízení sklepů a půd

Zajistíme vám vyklizení sklepů a půd, cena dohodou podle velikosti sklepa či půdy
FRIDAY s.r.o. - úklidová firma, Provozní kancelář: Lublaňská 8, 120 00 Praha 2, Tel. 604729249, tel. 604203405, Email: uklid.friday@gmail.com

Úklidová firma Friday nabízí úklidové služby, vyklízení půd a bytů, odvoz odpadu, kontejnery, bourací práce, úklid činžovních domů a kanceláří a také úklid domácností - bytů.

Created by © 2008-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů pro firmy, úklidové firmy, stavebnictví, řemesla, školy a školky atd.