logotyp

Vyklizení sklepa či půdy

Zajistíme vám vyklizení sklepů a půd, cena dohodou podle velikosti sklepa či půdy.

Pokud se chystáte rozšířit vaše bydlení a místo půdy postavit obytné místnosti, neváhejte nás kontaktovat - půdu vám před zahájením stavebních prací vyklidíme.

Vyklízení půd zajišťujeme především před půdní vestavbou, nebo před rekonstrukcí střechy. Provádíme odstranění nánosů holubího trusu z prostoru půdy.

Vyklízení sklepů zajišťujeme včetně možného bourání starých sklepních kójí, nebo před rekonstrukcí stoupaček. S požadavky na vyklízení nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky.

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů a nebytových prostor zajišťujeme pro soukromé osoby i pro družstva a společenství vlastníků. Jedná se o komplexní službu včetně zajištění odvozu odpadu, vyklizení a následného uklizení prostoru. Cena za kontejner - viz Odvoz odpadu, kontajner.

Vyklízení sklepů a půd je u nás zajištěno komplexně - jak má vypadat půda?

Při objednání vyklizení sklepu či půdy u nás dostáváte komplexní servis. Zajistíme přistavení kontejneru , s dostatečným předstihem vyjednáme zábor chodníku, tak aby vše mohlo probíhat hladce. Následuje vyklizení prostor sklepních, půdních či nebytových dle Vašeho požadavku. Po vyklizení po sobě vše uklidíme, a kontejner necháme odvézt. Odpad je následně ekologickyzlikvidován. Tyto služby nabízíme bytovým domům, bytovým družstvům, soukromým osobám jako přípravu před rekonstrukcí půdy na byty.

Dále jsme schopni zajistit v Praze a blízkém okolí vyklizení sklepů a půd u rodinných domků, především jestliže jste koupili nemovitost s "nadílkou" ve formě zaplněného sklepa nebo půdy. Od starého harampádí a nepořádku vám pomůžeme rychle a ekologicky. Vyklizení půdy jsme schopni doplnit i o odstranění nánosů holubího trusu a ve sklepě můžeme odstranit staré nežádoucí sklepní kóje, chystáte-li se na výstavbu nových. U nás se můžete dohodnout na řešení vyklízení přesně pro vaše potřeby. Vyklízení sklepů a půd provádíme v dohodnutém termínu.

Rovněž jsme schopni zasáhnout v domech, kde se ve sklepních prostorách nashromáždily pozůstatky nábytku a nepotřebných věcí z domácností, které nyní brání přístupu do společných prostor domu. V rámci zajištění přístupu k centrálním domovním uzávěrům plynu a vody, je mnohdy takovéto nárazové vyklízení sklepů žádáno. V rámci vyklízení nemusí jít nutně jen o sklepy a půdy, ale můžeme provést vyklizení nebytových prostor či dlouho neobývaných bytů, které nyní dům zamýšlí připravit k užívání.

Při požadavku na vyklízení se na nás obraťte na kontaktech zde .


Kontejnery
Zajistíme odvoz odpadu a přistavení kontejnerů - více informací zde .

Zpět na hlavní výpis

Skype Skype uklid-friday

Aktuality:

Novinka pro domácnosti!

Pravidelný i generální úklid domácností, bytů, rodinných domů.

Odvoz odpadu, kontejnery

Naše úklidová firma zajistí odvoz směsného odpadu a sutí v Praze a okolí Prahy. Zajistíme zábor chodníku a přistavení kontejneru.

Vyklízení sklepů a půd

Zajistíme vám vyklizení sklepů a půd, cena dohodou podle velikosti sklepa či půdy
FRIDAY s.r.o. - úklidová firma, Provozní kancelář: Lublaňská 8, 120 00 Praha 2, Tel. 604729249, tel. 604203405, Email: uklid.friday@gmail.com

Úklidová firma Friday nabízí úklidové služby, vyklízení půd a bytů, odvoz odpadu, kontejnery, bourací práce, úklid činžovních domů a kanceláří a také úklid domácností - bytů.

Created by © 2008-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů pro firmy, úklidové firmy, stavebnictví, řemesla, školy a školky atd.